Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   Новини RSS

   • 28 лютого 2017, 16:41 переглядів: 1950

    АСНУ ожидает перезагрузка

    _________________________________.png

    ХXІІ открытый Съезд АСНУ состоится уже в эту субботу и определит вектор развития организации на следующие 2 года, поскольку именно тут будет избран новый президент и руководство Ассоциации.

    Автор: Press Secretary

   • 27 лютого 2017, 16:58 коментарів: 1 переглядів: 1986

    В добрый путь! АСНУ открывает отделение в Хмельницком

    DSC_2422.JPG

    Ассоциация специалистов по недвижимости продолжает развиваться и расширять географию своего присутствия. Открыто новое отделение организации в Хмельницком. И не просто открыто, а активно заявило о себе подписанием меморандума о сотрудничестве с Университетом управления и права.

    Автор: Press Secretary

   • 16 лютого 2017, 14:12 коментарів: 1 переглядів: 1928

    Київ провів звітно-виборчу конференцію

    photo_803644_372994.jpg

    Відбулася XХІ звітно-виборча Конференція Київського міського відділення АФНУ. Розглядалися нагальні питання розвитку галузі, актуальні питання ведення бізнесу у сфері нерухомості; слухалися звіти щодо діяльності комітетів відділення, обиралося нове керівництво.

    Автор: Press Secretary

   • 10 лютого 2017, 10:57 коментарів: 5 переглядів: 2416

    Предварительная программа ХХІ Международной конференции АСНУ: акцент будет сделан на прикладные знания

    487617.jpg

    Весь риэлтерский рынок Украины - в ожидании ХХІ Международной конференции АСНУ, которая пройдет 18-21 мая в Харькове. Поэтому спешим поделиться с вами предварительной программой мероприятия.

    Автор: Press Secretary

   • 23 січня 2017, 13:00 переглядів: 1725

    Совет в силе!

    _________________________________.png

    Уважаемые члены Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины, спешим сообщить, что ближайший Совет, как и планировалось, состоится в Киеве 3 февраля 2017 года

    Автор: Press Secretary

   • 6 січня 2017, 20:33

    Кому за 50: що передбачає обмеження НБУ за готівковими розрахунками

    4 січня 2017 року набули чинності зміни до постанови Правління НБУ від 6 червня 2013 року №210 «Про встановлення граничної суми готівкових розрахунків». Так, ліміт на проведення готівкових розрахунків фізичними особами знижено втричі ─ зі 150 000 гривень до 50 000 гривень. У зв'язку з цим виникає ряд питань щодо механізму роботи постанови, проведення операцій на суму понад 50 000 гривень, а також відповідальності фізичних осіб та підприємців у разі порушення вимог постанови Нацбанку.

    Про механізм роботи обмежень

    Згідно з постановою правління Національного банку України від 25 листопада 2016 року № 407, яким, власне, і вносяться зміни до постанови №210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» підприємства (підприємці) під час здійснення розрахунків зі споживачами за товари, роботи, послуги на суму понад 50 000 гривень повинні проводити такі операції в безготівковій формі.

    Ця ж вимога стосується і фізичних осіб, які здійснюють розрахунки між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, у розмірі 50 000 гривень і вище.

    Також слід зазначити, що НБУ своїми листами ще 2014 року намагався поширити дію Постанови №210 на максимальну кількість операцій, до яких повинен застосовуватися ліміт з розрахунків у готівковій формі. У Нацбанку вважають, що обмеження також стосуються розрахунків за операціями, предметом яких є будь-які матеріальні та нематеріальні блага, які можуть бути оцінені в грошовій формі.

    Згідно з п. 2.3 Положення про проведення касових операцій у національній валюті України, затвердженого постановою Правління НБУ №637 від 15 грудня 2004 року, підприємства (підприємці) мають право здійснювати розрахунки готівкою між собою і/або з фізичними особами протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами в межах граничних сум розрахунків готівкою, встановлених відповідною постановою Правління НБУ (обмеження в 50 000).

    Платежі понад встановлені граничні суми проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, шляхом перерахування коштів із поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів у банк для подальшого їх перерахування на поточні рахунки. Кількість підприємств (підприємців) та фізичних осіб, з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.

    Тобто, підприємствам і підприємцям встановлено обов’язок проводити операції щодо товарів (послуг і робіт) на суму понад 50 тис. грн. 00 коп. в будь-якій формі, окрім готівкової. Іншими словами, операція може бути здійснена, але треба йти від зворотнього – від відповідальності. 

    Щодо правомірності угод

    На практиці може виникнути питання про правомірність угоди, здійсненої з порушенням встановлених НБУ обмежень (наприклад, угоди купівлі-продажу квартири вартістю кілька мільйонів гривень, коли гроші було передано від покупця продавцю готівкою з рук в руки). Спробуємо розібратися.

    Згідно зі ст. 655 Цивільного кодексу України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов'язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов'язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму. Важливе значення мають умови договору і те, як цей договір «виписаний».

    Наприклад: «Сторони підтверджують факт повного розрахунку за продану квартиру», «Продаж квартири за домовленістю сторін вчиняється за ХХХ, ХХ гривень, які були отримані Продавцем від Покупця до підписання цього договору» і т.п. Тобто обов'язковою умовою договору купівлі-продажу є факт передання грошей від покупця до продавця і фіксація цього факту.

    Також слід зазначити, що і Закон України «Про нотаріат», і Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затверджений наказом Міністерства юстиції України №296/5 від 22.02.2012 року, який регулює роботу нотаріусів України, не містять положень, які б зобов'язували нотаріусів при завіренні договорів купівлі-продажу нерухомого майна витребувати у сторін договору документи, що підтверджують безготівковий розрахунок.

    А тому укладати чи ні угоду з порушенням постанови НБУ №210, покупець і продавець повинні вирішувати самі. Фактично порушення вимог цієї постанови може бути підставою для позову про визнання угоди недійсною.

    Однак судова практика при розгляді даної категорії справ виходить із того, що недотримання сторонами вимог постанови Нацбанку не є підставою для визнання договору недійсним. Як приклад можна назвати рішення Апеляційного суду Рівненської області від 22.06.2016 року.

    Про відповідальність

    Статтею 163-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), в тому числі перевищення граничних сум розрахунків готівкою. Слід зазначити, що до адміністративної відповідальності можуть бути притягнуті як фізичні особи-підприємці, так і посадові особи підприємства (керівник і головний бухгалтер).

    При цьому згадана стаття КУпАП не передбачає притягнення до адміністративної відповідальності фізичних осіб за порушення порядку проведення готівкових операцій. Іншими словами, фізична особа не є суб'єктом правопорушення і не може бути притягнута до відповідальності.

    Адміністративна ж відповідальність для ФОП та керівників юросіб передбачена у вигляді штрафу в розмірі від 1700 грн до 3400 грн, а повторне порушення протягом року потягне за собою накладення штрафу від 8500 грн до 17000 грн.

    Механізм притягнення до адміністративної відповідальності виглядає так. Органи Державної фіскальної служби (на практиці це ─ начальник або заступник начальника податкової інспекції) розглядають справи про адміністративні правопорушення за ст. 163-15 КУпАП у зв'язку з порушенням порядку проведення готівкових розрахунків та розрахунків із використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги).

    У разі виявлення порушень порядку проведення готівкових операцій повинен бути складений протокол про адміністративне правопорушення. Надалі має відбутися розгляд справи про адміністративне правопорушення за участю особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. У ході розгляду такої справи додатково повинні бути досліджені фактичні обставини та багато іншого.

    За результатами розгляду справи можливе притягнення до адміністративної відповідальності з накладенням адмінстягнення (штрафу) на підставі відповідної постанови. Однак законодавство дає можливість оскаржити в судовому порядку дану постанову протягом 10 днів з моменту її винесення.

    Слід пам'ятати, що до адміністративної відповідальності у зв'язку з порушенням порядку проведення готівкових розрахунків особу може бути притягнуто протягом двох місяців з моменту здійснення операції (строк притягнення до адміністративної відповідальності).

    Аналіз судової практики показує, що суди досить об'єктивно розглядають справи про скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності, що стосуються порушень порядку проведення готівкових розрахунків. Найчастіші підстави для скасування таких постанов ─ порушення порядку притягнення до адмінвідповідальності або відсутність складу правопорушення.

     

     

     

    Автор: Мусийчук Валерий Ростиславович

   • 31 грудня 2016, 18:20 коментарів: 2 переглядів: 2857

    Успей сделать себе отличный подарок!

    ing_03_02_15.jpg

    Стартует акционная регистрация на ХХІ Международную конференцию АСНУ, которая состоится в г.Харьков. Только до 1 января - грандиозные скидки на полный пакет для участников, стоимость участия - по цене 2016 г. Сделай себе подарок к Новому году.

    Автор: Press Secretary

   • 30 грудня 2016, 23:52 переглядів: 1656

    С Новым годом и Рождеством!

    ____.jpg

    Искренне поздравляем с Новым годом и Рождеством!

    Автор: Press Secretary

   • 19 грудня 2016, 10:36 коментарів: 1 переглядів: 3765

    Учебный центр риэлтора — новые знания, новые навыки, личностный рост!

    centr.jpg

    Профессиональный подход, репутация, опыт и постоянное повышение уровня квалификации – принципы, на которых основывается работа Учебного центра Запорожской региональной ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины.

     

    Более подробно о работе учебного центра: http://asnu.zp.ua/

    Автор: Марков Александр Эдуардович

   • 15 грудня 2016, 17:12 коментарів: 1 переглядів: 2084

    Недвижимость по-турецки: инфотур в Аланию превзошел все ожидания

    IMG_0138.jpg

    4-11 декабря состоялся информационный тур для членов Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины в городе Алании, организованный АСНУ совместно с Kiev Property Expo-Forum АСНУ и компанией ETU CONSTRUCTION.

    Автор: Press Secretary

   • 15 грудня 2016, 11:06 переглядів: 3184

    Вниманию членов Николаевского регионального отделения АСНУ!

    Вниманию членов Николаевского регионального отделения АСНУ!!!

    20 января 2017 года, в 16.00, в  Торгово-офисном Центре “Марк-Плаза”, состоится отчетное собрание Николаевского Регионального Отделения Ассоциации специалистов по недвижимости Украины. Явка всех членов АСНУ обязательна.

     

    с Уважением, глава Николаевского регионального отделения, Ермолов О.В.

     

    Автор: Ермолов Олег Вячеславович

   • 14 грудня 2016, 15:35 коментарів: 4 переглядів: 3144

    Получать документы риэлторам теперь станет легче

    ______________31_.jpg

    Львиная доля работы риэлторов - тягостные «бумажные» процессы, занимающие уйму времени и стоящие немалых нервов. Документ-сервис «ГОТОВО!» будет работать на преодоление устарелых стереотипов деятельности государственного сектора.

    Автор: Press Secretary

   • 9 грудня 2016, 20:37 переглядів: 2776

    Скоро курсы в Днепре

    1.2.jpg

    С 19 по 23 декабря в Днепре состоятся сертификационные курсы по подготовке специалистов риэлтерской деятельности «Операции с жилой и нежилой недвижимостью». Успейте зарегистрироваться!

    Автор: Press Secretary

   • 9 грудня 2016, 17:54 переглядів: 1930

    ВНИМАНИЕ!!!Белоцерковское городское отделение АСН (р) У проводит курсы по программе "Операции с жилой и нежилой недвижимостью

    Учебный центр Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины, совместно с Фондом государственного имущества Украины, проводит обучение по программе “Операции с жилой и нежилой недвижимостью”. Слушатели курсов, прошедшие обучение и успешно сдавшие тесты, получат «Свидетельство о прохождении обучения и успешной сдаче экзамена по профессиональной программе»

     

    Адрес проведения - г. Белая Церковь, Киевская обл., улица Шевченка 7, конференц-зал ресторана «Лепша Садыба» с 12 по 16 декабря 2016 года. Программа  обучения рассчитана на 5 дней по 8 академических часов с 10:00 до 17:00. Преподают и делятся опытом преподаватели-практики.

     По вопросам участия Сертификационных курсов обращайтесь по номеру телефона: 068 308 03 68

    Автор: Озадовская Инна Ивановна

   • 7 грудня 2016, 17:08 переглядів: 1630

    Черниговские итоги: ключевые решения Совета АСНУ

    _________________________________.png

    Совет АСНУ, проходивший в Чернигове со 2-го по 3-е декабря 2016 года, запомнится участникам, прежде всего, радушной атмосферой проведения. Однако, в историю Ассоциации этот день войдет все же как день принятия ряда ключевых решений и обмена деловым опытом между участниками.

    Автор: Press Secretary

   • 5 грудня 2016, 12:00 переглядів: 2032

    В ХАРЬКОВЕ ПРОШЛИ СЕРТИФИКАЦИОННЫЕ КУРСЫ РИЭЛТОРОВ

    DSCF8343.jpg

    С 21 по 25 ноября 2016 года Харьковским Региональным отделением АСНУ были проведены плановые сертификационные курсы специалистов по недвижимости. Напоминаем, что данные курсы проходят два раза в год, весной и осенью.

    Автор: Press Secretary

   • 29 листопада 2016, 15:21 коментарів: 1 переглядів: 2377

    Чернигов приглашает на Совет и конференцию

    images.jpg

    Представители риэлтерского сообщества и все те, кому близка тема недвижимости, приглашаются к участию в обсуждении актуальных вопросов отрасли и незабываемой экскурсионной программе со 2-го по 3-е декабря 2016 года в городе Чернигов.

    Автор: Press Secretary

   • 22 листопада 2016, 14:30 коментарів: 1 переглядів: 3369

    Первый день сертификационных курсов в Запорожье прошёл на "УРА!!!"

    IMG_1933.JPG

      Первый день сертификационных курсов в Запорожье прошёл на "УРА!!!".

    Автор: Марков Александр Эдуардович

   • 21 листопада 2016, 10:00 переглядів: 2147

    III сертификационные курсы ЗР АСН(Р)У

    logo_______________________________________.jpg

    C 21 по 25 ноября 2016г. ЗР АСН(Р)У проводит III сертификационные курсы.

    По адресу: г. Запорожье, Центральный бульвар, 4. Запорожская торгово–промышленная палата (2 этаж, учебный класс). 

    Подробная информация о сертификационных курсах здесь.

    Вы можете отправить заявку на курсы на адрес: zp.asnu@gmail.com

    Дополнительную информацию Вы можете получить по телефонам: (095)121-31-76, (067)634-08-77, 701-29-19.

    Автор: Марков Александр Эдуардович

   • 16 листопада 2016, 14:53 переглядів: 1823

    Харьков дал старт подготовки XXI Международной конференции

    14956547_1100688106645555_5246658792045516281_n.jpg

    В Харькове прошла первая рабочая встреча по подготовке ХХІ Международной конференции АСНУ, а также практичсекий семинар про секреты построения эффективной системы коммуникации и повышению продаж.

    Автор: Press Secretary

   • 10 листопада 2016, 13:20 переглядів: 1988

    Сертификационные курсы «Риэлтор профессионал. Операции с жилой и нежилой недвижимостью» в г. Харькове

    _________________________________.png

    Уже совсем скоро начнется обучение на сертификационных курсах в Харькове. Успейте зарегистрировать свое участие

    Автор: Press Secretary

   • 19 жовтня 2016, 12:24 переглядів: 2596

    Увеличиваем доходы риелторов вместе. Практические инструкции

    14700909_1773962376185006_2744466237914477989_o.jpg

    14 октября в рамках Международной выставки-форума Kiev Property Expo-Forum состоялась конференция «СЭТ АСНУ - совместное увеличение дохода риэлторов. Практические инструкции», организованная Ассоциацией специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины.

    Автор: Press Secretary

   • 12 жовтня 2016, 11:23 коментарів: 2 переглядів: 4326

    Как риелторы Николаева свой профессиональный праздник отмечали

    9 октября риелторы всей Украины традиционно отметили свой профессиональный праздник.  В Николаеве праздник запомнился не только специалистам в сфере недвижимости, но и горожанам. Николаевское региональное отделение Ассоциации специалистов по недвижимости (риелторов) Украины ввело традицию прохождения маршем по главной улице города - Соборной, возложения цветов Покровителю Города - Святому Николаю Чудотворцу, а также награждения наиболее отличившихся членов профессиональной организации за высокие достижения и профессионализм.

    Автор: Ермолов Олег Вячеславович

   • 8 жовтня 2016, 19:01 переглядів: 3199

    Поздравляем с Днем риелтора!!!

    ukr.jpg

    Всех риелторов Украины поздравляем с профессиональным праздником! Риелтор – это звучит гордо!

    Автор: Press Secretary

   • 6 жовтня 2016, 15:36 переглядів: 2302

    СЭТ АСНУ – в авангарде инноваций

    budjet.jpeg

    Современному риэлтору довольно проблематично выстроить свою работу эффективно. Огромное количество информации, многочисленные серверы и сайты преимущественно захламляют «эфир»- найти актуальные и правдивые данные очень сложно. Как же быть успешным сегодня?

    Автор: Press Secretary

   Архів